РЕФЕРАТ на тему: Історія Маріуполя в його підприємствах та культурних закладах Вступ Маріуполь вважається містом металургів і його назва асоціюється з кремезними трубами і важким димом двох металургійних заводів, які знаходяться в межах міста. Але такі асоціації виникають виключно через те, що вони нав’язані психологією радянської доби, яка плекала і ідеалізувала рух на індустріалізацію.
1. Традиційне житло. 2. НАЦІОНАЛЬНЕ ВБРАННЯ. СТАРОВИННА ОБРЯДОВІСТЬ. Традиційне житло. ХАТА — загальнопоширена на території України назва житлової споруди. Поряд із цим терміном у західних районах побутували назви хижа, халупа, на Лівобережжі — хатина. У південних степових районах частково заглиблене в землю житло називалося бурдей, землянка, а підвищене — верхова хата, горішня хата, горішник.
Введение Природно-заповедный фонд Крыма является важнейшим показателем эталонно-научного и природно-ресурсного потенциала полуострова. Он играет большую роль в сохранении ландшафтного и биологического разнообразия региона.
Реферат на тему: “Туристські можливості Івано-Франківщини” рай прикарпатський наче створений для поетів і туристів, любителів найпрекраснішого. Бо він сам, як пісня, як легенда. Іноді здається, що навіть час тут зупинив свій біг і спраглими очами дивиться на красу Карпат.
Реферат на тему: Вивчення краєзнавства в школі Людина з перших років свого життя починає пізнавати навколишній світ, поступово розширюючи як глибину, так і простір пізнаного. Це й підказало ідею краєзнавчого підходу в навчально-виховному процесі, яка давно використовується в шкільній освіті. Для українських шкіл він притаманний ще з часів Київської Русі, а також братських шкіл у Галичині, військового вишколу в Запорізькій Січі.
Реферат на тему: Прикарпатський національний університет імені В.Стефаника” ПЛАН Вступ 1. Історичні етапи становлення Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника
РЕФЕРАТ На тему: Економіко-географічне положення у країнознавстві Країнознавча характеристика повинна показувати місце країни у міжнародному поділі праці, її політико-географічне та економіко-географічне положення. Сучасна інтерпретація економіко-географічного положення стала набагато ширшою, ніж раніше.
Реферат на тему: Зміст 1 Історія 2 Будівництво ставу 3 Занепад Тернопільського ставу 4 Комсомольське озеро 5 Розвиток Судноплавства 6 Створення парків
Краткая социальная и этнокультурная характеристика эвенкийского народа, их расселение, конфессиональная и языковая принадлежность. Проблема этногенеза эвенков (тунгусов) как одна из сложных проблем российской этнографии. Особенности их быта и традиций.
История футбольного клуба. Матч "На руинах Сталинграда". Составы команд: "Динамо"; "Спартак". Памятные матчи: "Ротор" - "Спартак" (Москва); "Ротор" - "Динамо" (Москва); "Спартак" (Владикавказ) - "Ротор". Самые выдающиеся игроки и руководство клуба.
Изучение немецких рождественских традиций, использования календаря Адвента перед Сочельником, особенностей праздничной выпечки. Описания собирания конфет детьми при помощи начищенных ботинок. Анализ проведения фестивалей, ярмарок, концертов и вечеринок.
Історичний розвиток Великобританії і почуття національної самосвідомості. Вивчення сприйняття Об'єднаного Королівства за допомогою соціологічного опитування, виявлення "сильних і слабких сторін". Колорити національних традицій та відмінні риси британця.
Географія та природний потенціал міста Рівне, структура його населення. Промисловість даного регіону, загальна характеристика найбільших підприємств. Зовнішньоекономічна діяльність в Рівному, інформаційний простір міста, історія його досліджень.
История появления на Руси самовара. Сбитенник и самовар-кухня как предшественники самовара. Тула – родина самовара, устройство и принцип его работы. Конструкция жарового самовара. Разновидности самоваров и особенности их классификации по ряду признаков.
История заселения Урень-края. Возникновение поселка Арья в Уренском районе. Поселок в годы Великой Отечественной войны и послевоенное время. Строительство железной дороги Нижний Новгород – Котельнич, школы, церквей, клуба. Легенда озера Кочешковское.
Роль пантеона славянских богов в организации помощи и взаимопомощи. Основные формы помощи и взаимопомощи в древнейших славянских общинах. Механизмы поддержки субъектов общности, которые не могут быть равноправными участниками ее жизнедеятельности.
Шматгадовая і вельмі цікавая гісторыя беларускай кухні. Павага і беражлівасць да хлеба. Злучэння бульбы з мясам та грыбамі - традыцыйная і найбольш распаўсюджаная беларуска страва. Застольны этыкет, які існавае у сем’ях рабочых і сялян Беларусі.
Краткая биография и роль зодчего А.П. Зенкова в жизни Алматы. История и этапы строительства Свято-Вознесенского кафедрального собора. Современная панорама архитектурно-градостроительного памятника, его использование в туристско-экскурсионном потенциале.
Анализ этногенеза бурятского и калмыцкого народов, древней истории края. Изучение особенностей звукового строя языка, духовной культуры, быта, памятников древнетюркской рунической письменности. Описания хозяйственных занятий и верований бурят и калмыков.
Памятники зодчества и церковной архитектуры Брянщины, разнообразие строений и изящество форм, тонкость прорисовки деталей куполов. Интересные открытия в области археологии и истории края при изучении летописных старинных документов и раскопках курганов.
Разделы сайта